Venkovní přenosná skládací židle

Venkovní přenosná skládací židle

Výhody a vlastnosti Není nutná žádná montáž! Přijďte používat a plynule skládat, také velmi přenosný, přinést pohodlí do úložiště nábytku a ušetřit váš prostor. Snadno se udržuje, čistěte vlhkým hadříkem. Šetrný k životnímu prostředí. Vysoce kvalitní pryskyřice je dostatečně nízká, aby se s ní všichni mohli vypořádat Pruhovaný výřez módní design, skládací zesílené police, vhodné pro různé příležitosti, lze kombinovat s řadou nábytku
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Nová venkovní přenosná skládací židle

Toto přenosné skládací křeslo je vyrobeno z vysoce kvalitních surovin, krásně tvarovaného, odolného, barevného, vodotěsného, odolného proti vlhkosti, snadno se čistí, proti stárnutí, vhodné pro různá místa, je preferovanou volbou pro moderní obývací nábytek .

Specifikace

image001.jpg


Výhody a funkce

Není nutná žádná montáž! Přijďte používat a plynule skládat, také velmi přenosný, přinést pohodlí do úložiště nábytku a ušetřit váš prostor.


Snadno se udržuje, čistěte vlhkým hadříkem.


Šetrný k životnímu prostředí.


Vysoce kvalitní pryskyřice je dostatečně lehká, aby ji zvládli všichni


Pruhovaný výřez módní design, skládací


Vyztužené police, vhodné pro různé příležitosti, lze kombinovat s řadou nábytku


HXC-806.jpg

3232

FAQ :

Otázka: A co záruka kvality?

Odpověď: Máme přísnou kontrolu kvality od materiálu k odeslání, jako standardní balení používáme prvotřídní CTN, povrch bude zabalen do PE formy nebo bublinkové fólie.


Otázka: Pokud půjdu do Číny, abych si objednala, jaký druh služby si dovolíš?

A: Vždy jsme s velkou radostí z vaší služby. Zarezervovali jsme si rezervaci hotelu a naplánovali pro vás předem. Náš tlumočník a řidič vás vyzvednou v hotelu a poté vás doprovodí k návštěvě továren a trhu a pomůžou vám s vyhledáváním produktů.


Otázka: Jak mohu získat náklad?

A: Máme více než mnoho let v exportu do různých zemí. Můžeme zajistit doručení nákladu do vašeho nejbližšího přístavu nebo dodání do vašeho skladu přímo.


Hot Tags: venkovní přenosná skládací židle, Čína, výrobci, dodavatelé, ceník, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like