Venkovní kovová jídelní židle s plastovým lanem

Hongxiang se věnuje obchodování a výrobě v různých druzích venkovního nábytku, jako jsou kempingové stoly&židle, plastový nábytek a dětské stoly GG. jihovýchodní Asii a Americe atd.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Venkovní kovová jídelní židle s plastovým lanemÚVOD

Jídelní židle má grafický, lineární vzor a kombinuje nohy Steel Iron, pohodlné sezení. Moderní židle je k dispozici také v jiném barevném provedení.


SPECIFIKACE


Předmět číslo:

HXC-875-1

Velikost produkce:

60x60x81 / 47cm

Materiál

PP + Ocelová noha

Nakládací kapacita:

120 kg

Hmotnost výroby:

5,3 kg

Množství / Ctn:

4ks / ctn

Barva

kolem Pantone No

MOQ:

300PCS / BARVA

FUNKCE


○ PP drátěný rám, jemný&zesilovač; Odolná ocelová noha v provedení.

○ Plastovou přezku lze snadno chytit.

68VÝHODY

Ergonomicky tvarovaný zesilovač GG; pohodlné zakřivené sezení, navržené tak, aby poskytovalo oporu pro záda, perfektní výška a radian vám poskytnou pohodlnou židli.

To je stohovatelné šetřit místo.


6966


PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI


Zhejiang Hongxiang Yuncai Leisure Products Co., Ltd. je moderní podnik, který se specializuje na různé druhy venkovního nábytku, jako jsou kempingové stoly& židle, plastový nábytek a dětské stoly GG; židle. Hongxiang má velké výrobní toky a praktické zkušenosti, profesionální prodejní týmy a kvalitní následný servis. Jeho cílem je vyrábět vysoce kvalitní a moderní design svých produktů a služeb. Hongxiang trvale dodržuje koncepci&„inovace, kvalita, služby"“ a absorbuje veškeré příjmy s přísnou kontrolou kvality a všestranným sledováním produktů vysoké kvality.


Naše továrna6505773e29c32335e6e44b3aca96abc


Kvalifikace


Proč zvolit Us


Proč nás vybrat

1. Kvalitní zesilovač GG; Servis, naší prioritou 1 bylo vždy poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty a vynikající zákaznický servis.
2. Quick LeadTime We' jsme oddáni poskytování nejrychlejších časů obratu a pracujeme velmi tvrdě, abychom zajistili dodržování všech vašich termínů.
3. Nepřekonatelné ceny Neustále se snažíme hledat způsoby, jak snížit naše výrobní náklady a přenést úspory na vás!
4. Povědomí o značce Cílem jakékoli silné značky je dosáhnout takové úrovně vědomí, která vnáší myšlenku kvality a hodnoty všem vašim potenciálním zákazníkům.
5. Speciální nabídky Abychom si udrželi naši konkurenční výhodu, neustále pořádáme speciální nabídky našich propagačních dárků, spotřebního zboží a designových služeb. Kontaktujte náš prodejní tým a zjistěte, jak vám můžeme ušetřit spoustu peněz.


FAQ


Q1. Máte MOQ?

A: V první objednávce vás nebudeme požadovat pro MOQ a od příštího pořadí je MOQ 20 jednotek, můžete míchat mnoho modelů do jednoho kontejneru.

Q2. Pokud potřebuji jeden vzorek, musím za něj zaplatit a jak dlouho vzorek dostanu?

Odpověď: Vzorek pro vás připravíme do 5 dnů, cena vzorku bude vrácena, jakmile od vás dostaneme 40HQ kontejner.

Q3.Jaké jsou vaše platební podmínky?

Odpověď: Můžeme přijímat platební automaty TT.


Hot Tags: venkovní kovová jídelní židle s plastovým lanem, Čína, výrobci, dodavatelé, ceník, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like