Pět dovedností pro výběr a nákup dětských stolů a židlí

- May 18, 2018-

Stůl jako důležitá součást dětského pokoje, kdy výběr musí být přísnými požadavky, materiálem, bezpečnostním faktorem a tak dále, by měl být přemýšlivý, což zajistí, že se děti učí být zdravé, efektivní, spokojené .
 
Bezpečnost je první
 
Děti jsou většinou "dobrodruhy" . pro výběr kancelářského stolu a židle, bezpečnost je první věcí, kterou je třeba zvážit.   Řada stolu a židle by měla být hladká , kulatá nebo zakřivená jako nejlepší . Má také hladký spínač a jemný povrch . Děti jsou daleko od ostrého úhlu a tvrdého a hrubého povrchového knižního stolu a židle.   Kromě toho, kdy   vybrat a koupit , je nejlépe potřást několikrát . Nekupujte volnou strukturu a necítíte se vratným nábytkem.


Materiály musí být ochrana životního prostředí
 
Dětský nábytek materiál, jsou relativně bohaté, jako jsou dřevo a umělá prkna, plast .   Tyto materiály mají různé charakteristiky, ale měly by být založeny na předpokladu solidní a praktické volby. Říká se, že ochrana životního prostředí, žádný zvláštní vůně, povrchová úprava by neměla vyblednout a nedá se snadno škrábat, a určitě se rozhodnete použít plastový kryt nebo jiný neškodný nátěr a stůl, protože dětský kontakt s ním je velmi důležité.
 
Velikost musí být   vědecký
 
Při výběru dětského stolu a židle se musí také řídit principu inženýrství lidského těla, velikost stolní židle musí být kombinována s výší, věkem a velikostí těla dítěte, takže je dobré pro jejich zdravý růst. Obecně platí, že dětský stůl standard je 1,1 ~ 1,2 metrů dlouhý, 0,76 metru vysoký, 0,55 ~ 0,6 metru široký. Kůže vysokého standardu je 0,4 ~ 0,44 metru, celková výška není větší než 0,8 metru, což může v zásadě uspokojit potřeby dětí ve školním věku . samozřejmě,   studenti vysokých škol a studenti předškolního věku nejsou pro tuto velikost použitelná.


Barevná vhodná koordinace
 
Jako součást této dětské místnosti by výběr kancelářských židlí a místností měl trpělivost. ~ 7 let staré děti jsou vrcholem vývoje tvořivosti, je nejlepší, aby odvážné a jasné barvy vzbudily jejich zvědavost a pozornost. nebo starý nábytek a nedostatek barvy nábytku měl lepší ne.
 
Vědecký výzkum ukazuje, že charakter je introvertní a slabé děti, vhodné USES barevný kontrast silně nábytku, temperamentní děti, vhodné USES linka downy, barevný elegantní nábytek.Ale pokud si vyberete nastavitelné dětské stůl a židle, bylo lepší vybrat si barva tiše elegantní , protože nábytek musí doprovázet děti po mnoho let .

 


 
Modelování je s funkcí
 
Pokud si vyberete čisté děti stůl a židle, nevybírejte si modelování příliš fantazijní .   Jednou rukou je snadné být zastaralé, také snadné rozptýlit pozornost dítěte tak, aby se nemohla soustředit. Je lepší, aby modelování stručné, funkční. Pokud rodiče cítí nedostatek změny, samozřejmě by také mohli používat barevné a měkké vybavení, aby zlomily depresi.