Venkovní skládací zahradní židle

Venkovní skládací zahradní židle

Skládací židle Outdoor Specifikace Výhody a vlastnosti · Venkovní rekreace ultra lehké skládací přenosné stabilní židle, lehké a snadno použitelné, vhodné pro domácnost nebo cestování. · Ideální pro všechny druhy outdoorových aktivit, ideální pro pláž, cestování, lov, golf, horolezectví, rybaření ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací židle venkovní

Specifikace

název

Skládací židle venkovní

Předmět číslo.

HXC-18

Materiál

Plátěná tkanina a alu.legs.

Otevřená velikost

30,3 / 25,8 x 34 x 38 cm

Balík

10ks / ctn

Velikost balení

63 x 57 x 36 cm

foldable-chairs-outdoor33203752450

Výhody a funkce

· Venkovní rekreační ultra lehké skládací přenosné stabilní židle, lehké a snadno použitelné, vhodné do domácnosti nebo na cestování.

· Ideální pro všechny druhy outdoorových aktivit, ideální pro pláž, cestování, lov, golf, horolezectví, rybaření a kempování, nejlepší volba pro táborníky, turisty, dobrodruhy a kohokoli, kdo hledá pohodlí bez obvyklého objemu.

· Kompaktní přenosný design, lehký, snadno se přenáší a skladuje.

· Oxfordská textilie nahoře natažená, aby poskytovala rovnou plochu ještě větší měkkosti, snadno se sestavuje, extrémně snadno a rychle se instaluje a sklopí.

· Silná stabilita hliníkové konstrukce, dobře strukturované držáky s robustními klouby a konektory činí židli stabilní a hladkou na různých površích. Všechny konstrukční díly jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a při správném používání se nezlomí.

FAQ


Otázka: Pokud chceme vzorek, kolik musíme zaplatit?

Odpověď: Za vzorek obvykle účtujeme dvojí maloobchodní cenu a poplatek za dopravu by měl zaplatit kupující. Ale nebojte se, vrátíme cenu vzorku, když kupující zadá objednávku.

 


Hot Tags: venkovní skládací zahradní židle, Čína, výrobci, dodavatelé, ceník, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like