Přenosný snadno sestavitelný skládací piknikový stůl

Přenosný snadno sestavitelný skládací piknikový stůl

Výhody a vlastnosti · Přenosný lehký skládací stůl: Tento skládací hliníkový piknikový stůl je ideální pro rodinné oslavy, pikniky, výlety do kempů, rauty nebo grilování. · Vodotěsný design: Deska stolu se skládá z vysoce kvalitních skládacích hliníkových desek. Snadno se čistí utěrkou a má dlouhou životnost. Kompaktní a lehký: Je ideální pro vnitřní i venkovní aktivity, jako je kempování, turistika, piknik, terasa, zahradní gril, pláž, rybaření a další. · Snadné použití: Nejsou potřeba žádné nástroje, sestavení za 1 minutu, rychlé a snadné. Maximální hmotnost stolu 66 lbs pro denní použití.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Přenosný snadno sestavitelný skládací piknikový stůl


Specifikace


název

Přenosné skládací venkovní stoly

Předmět číslo.

HXT-8830-H6

Materiál

ALU.

Barva

stříbrný

Otevřít velikost

93X90X70cm

Balík

1pc / ctn

Velikost balení

24,5x16,5x96cm

Množství naloženého kontejneru

20''g = 710pcs

Osvědčení

Žádný

Patent

Žádný

MOQ

500PCS

Poznámka


 

Výhody a funkce


Přenosný lehký skládací stůl: Tento skládací hliníkový piknikový stůl je ideální pro rodinné oslavy, pikniky, výlety do kempů, rauty nebo grilování.


· Vodotěsný design: Deska stolu se skládá z vysoce kvalitních skládacích hliníkových desek. Snadno se čistí utěrkou a má dlouhou životnost.


Kompaktní a lehký: Je ideální pro vnitřní i venkovní aktivity, jako je kempování, turistika, piknik, terasa, zahradní gril, pláž, rybaření a další.


· Snadné použití: Nejsou potřeba žádné nástroje, sestavení za 1 minutu, rychlé a snadné. Maximální hmotnost stolu 66 lbs pro denní použití.

 

FAQ:


Otázka: Kdy mohu získat cenu?

Odpověď: Obvykle citujeme do 24 hodin od obdržení vašeho dotazu. Pokud jste velmi urgentní, aby se cena, zavolejte nám na +86057688529033, nebo můžete reagovat na nás všechny dostupné kontaktní informace uvedené výše.


Otázka: Jak dlouho mohu očekávat, že dostanu vzorek?

Odpověď: Bude připravena k dodání přibližně za 5-7 dní. Vzorky vám budou zaslány expresně.

Pokud nemáte účet, můžete použít svůj vlastní expresní účet nebo platit předem.


Q: Jaký je váš MOQ?

A: Obvykle naše MOQ je 500PCS.Ale my přijímáme nižší množství pro vaše zkušební objednávky.Prosím, neváhejte nám říct, kolik kusů potřebujete, budeme vypočítat náklady odpovídajícím způsobem, doufat, že můžete umístit velké objednávky po kontrole kvality našich výrobků a znát naše služby.


Hot Tags: přenosný snadno sestavitelný skládací piknikový stůl, Čína, výrobci, dodavatelé, ceník, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like