Snadno instalovatelný skládací stůl

Snadno instalovatelný skládací stůl

Snadno instalovatelný skládací stůl formou švédského stolu Výhody a funkce · Přenosný lehký skládací stůl: Tento skládací hliníkový piknikový stůl je ideální pro rodinné oslavy, pikniky, táboření, bufety nebo grilování. · Vodotěsný design: Deska stolu se skládá z kvalitních skládacích hliníkových desek ....
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Snadno instalovatelný skládací stůl


název

snadno sestavitelný skládací piknikový stůl


Předmět číslo.

HXT-8830-H6

Materiál

ALU.

Barva

stříbrný

Otevřená velikost

93 x 90 x 70 cm

Balík

1 ks / ctn

Velikost balení

24,5 x 16,5 x 96 cm

Množství nakládky do kontejneru

20'g = 710ks

Osvědčení

Žádný

Patent

Žádný

MOQ

500PCS

PoznámkaVýhody a funkce


· Přenosný lehký skládací stůl: Tento skládací hliníkový piknikový stůl je ideální pro rodinné setkání, pikniky, kempování, bufety nebo grilování.


· Vodotěsný design: Deska stolu se skládá z vysoce kvalitních skládacích hliníkových desek. Snadno se čistí utěrkou a má dlouhou životnost.


· Kompaktní a lehký: je ideální pro vnitřní i venkovní aktivity, jako je kempování, turistika, piknik, terasa, zahradní gril, pláž, rybaření a další.


· Snadné použití: Není třeba žádné nářadí, sestavte za 1 minutu, rychle a snadno. Maximální hmotnost stolu je 66 liber pro každodenní použití.FAQ:


1.Kdy mohu získat cenu?

Odpověď: Obvykle nabízíme do 24 hodin od obdržení vašeho dotazu. Pokud jste velmi naléhaví získat cenu, zavolejte nám na +86057688529033, nebo můžete na nás reagovat pomocí jakýchkoli dostupných kontaktních informací uvedených výše.


2.Pokud půjdu do Číny, abych si objednala, jaký druh služby si dovolíš?
A: Vždy jsme s velkou radostí z vaší služby. Zarezervovali jsme si rezervaci hotelu a naplánovali pro vás předem. Náš tlumočník a řidič vás vyzvednou v hotelu a poté vás doprovodí k návštěvě továren a trhu a pomůžou vám s vyhledáváním produktů.


3.Jak mohu získat náklad?
A: Máme více než mnoho let v exportu do různých zemí. Můžeme zajistit doručení nákladu do vašeho nejbližšího přístavu nebo dodání do vašeho skladu přímo.


Hot Tags: snadno instalovatelný skládací stůl, Čína, výrobci, dodavatelé, ceník, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like