Přenosný hliníkový skládací piknikový stůl se 4 místy

Přenosný hliníkový skládací piknikový stůl se 4 místy

Tento skládací plastový piknikový stůl je vybaven deštníkem, což z něj činí ideální produkt pro rodinnou dovolenou, takže vám za slunečného dne poskytne nezapomenutelný piknikový zážitek.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Přenosný hliníkový skládací piknikový stůl

Specifikace image001.jpg


Výhody a vlastnosti skládacích plastových piknikových stolů

· Materiál: ABS stůl, PP sedadlo, Hliníkové nohy. Hliníkové nohy stolu nabízejí pevnost a stabilitu, plastová sedadla PP a povrch ABS jsou odolné proti nárazům pro dlouhodobé používání.

· Tento skládací plastový piknikový stůl je vybaven držákem deštníků, díky čemuž je ideálním produktem pro rodinné výlety za krásných slunečných dní, a vypořádá se s různým počasím, ať už je slunečné, nebo najednou déšť, můžete pokračovat ve hře, jiné počasí dát vám jiný piknikový zážitek

· Příležitost: Poskytuje 4 místa, abyste si mohli užívat volného času, ale nezakrývá příliš mnoho místa, když se složí do kufru. Ideální pro zahradní párty, grilování, kempování, piknik, rybaření nebo jiné zajímavé outdoorové aktivity

· Snadné přenášení: Tento lehký stolek se čtyřmi sedadly se sklopí až na velikost kufru, takže si ho můžete vzít kamkoli. Nastavení a sklopení trvá jen 30 sekund.


8821-B.jpg

FAQ:

Otázka : A co čas na hromadnou výrobu?

A: Upřímně řečeno, záleží na množství objednávky a ročním období, kdy jste objednávku zadali. Obecně doporučujeme zahájit poptávku 40 dní před datem, kdy byste chtěli získat produkty ve vaší zemi.


Otázka: Pokud půjdu do Číny, abych si objednala, jaký druh služby si dovolíš?
A: Vždy jsme s velkou radostí z vaší služby. Zarezervovali jsme si rezervaci hotelu a naplánovali pro vás předem. Náš tlumočník a řidič vás vyzvednou v hotelu a poté vás doprovodí k návštěvě továren a trhu a pomůžou vám s vyhledáváním produktů.


Otázka: Jak dlouho mohu očekávat získání vzorku?

Odpověď: Bude připravena k dodání přibližně za 5-7 dní. Vzorky vám budou zaslány expresně.

Můžete použít svůj vlastní expresní účet nebo nám platit předem, pokud nemáte účet.


Hot Tags: přenosný hliníkový skládací piknikový stůl se 4 místy, Čína, výrobci, dodavatelé, ceník, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like