Skládací Přenosné hliníkové piknikový stůl

Tato skládací plastový piknikový stůl je vybaven stojan na deštníky, takže je ideální produkt pro rodinnou dovolenou, která vám zážitek nezapomenutelný piknik za slunečného dne.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací plastové piknikové stoly

Specifikaceimage001.jpg


Přínosy & rysy Sklopné plastové piknikové stoly

· Materiál: ABS tabulka, PP sedadla, hliníkové nohy. Hliníkové stolové nabízejí sílu a stabilitu, PP plastové sedačky a ABS povrchu jsou odolné proti nárazu pro dlouhodobé použití.

· Tento skládací plastový piknikový stůl rysy deštník držitel, takže je ideální produkt pro rodinné výlety na krásné slunečné dny a vypořádat s řadou různých počasí, ať už je Slunečno nebo náhle déšť, můžete i nadále hrát, různé počasí umožňují různé piknik zkušenost

· Příležitosti: It poskytuje 4 místa pro vás volný čas, ale to nezabírá mnoho místa vůbec když ji můžete složit do kufru. Ideální pro zahradní párty, grilování, kempování, pikniku, rybaření nebo jiné zajímavé Outdoorové aktivity

· Snadné přenášení: Tato tabulka lehký sedadla čtyři a lze jej složit na velikost kufru, takže si můžete vzít kamkoli. To trvá jen 30 sekund a sklopit.


8821-B.jpg 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

A co doba realizace pro sériovou výrobu?


Upřímně řečeno záleží na množství a období umístíte objednávku. Obecně doporučujeme začít vyšetřování 40dnů před datem chcete získat produkty ve vaší zemi.


Kdy lze dostat cenu?


Citujeme obvykle do 24 hodin poté, co dostaneme váš dotaz. Pokud jste velmi naléhavé, aby získali cenu, prosím, zavolejte nám do +86057688529033, nebo můžete reagovat na nás tím veškeré dostupné kontaktní informace výše uvedené.


Jak dlouho lze očekávat, že získat vzorek?


Bude připravena k dodání v asi 5-7 dní. Vzorky na vás bude zaslána prostřednictvím vyjádřit.


Můžete použít účet Expresní nebo nás předem, pokud nemáte účet.


Hot Tags: Skládací Přenosné hliníkové piknikový stůl, Čína, výrobců, dodavatelů, ceník, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like