Hliníkový skládací piknikový stůl a židle

Společnost Zhejiang Hongxiang Yuncai Products Co., Ltd. byla založena v roce 2002, což je profesionální společnost pro venkovní produkty pro volný čas. Kempingové stoly a židle, plastové stoly a židle a nábytek atd. Jsou hlavně produkty Hongxiang. Všechny produkty společnosti pocházejí z pokročilých digitálních elektronických řídicích zařízení s vynikajícím designem, důslednou výrobou a profesionálním managementem. Hongxiang plně vyrábí vynikající produkty s módním vzhledem, vynikajícími řemesly a vynikající kvalitou.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Hliníkový skládací piknikový stůl a židle


ÚVOD


Tato tabulka je kompletně vyrobena z hliníku a díky tomu je lehčí na přenášení, je robustní a bez rzi. Celková hmotnost produktu je pouze 9,0 kg, ale nosnost je téměř 430 kg' s. Kvůli této mimořádné vlastnosti to lidé nazývají&„Take It AnywhereTable“.


DIMENZE


Předmět číslo.:

HXPT-8828-A

Velikost stolu:

85,5x67,5x67cm

Materiál:

MDF5mm + ALU. rám / noha

Nosnost:

30 KGS / deska stolu, 120 KGS / sedadlo

Hmotnost produktu:

9,0 kg

Množství / Ctn:

1PC / BAREVNÁ KRABIČKA

MOQ:

300 ks

QQ20201107094323

FUNKCE


1. Rukojeť je měkká a pohodlná, dokonale padne a raveta je vyztužena spojem rukojeti, který je stabilní a odolný.

2. Ojnici lze upevnit zatlačením dolů, což je flexibilní a pohodlné pro použití.

194195VÝHODY

  1. Skládací a otevřené s minutami. Velmi lehce.

  2. Po složení jako kufr se snadno vezmete kamkoli.

    191SOUBOR SPOLEČNOSTI


27 let zkušeností

Založena v roce 2002, jsme profesionální společnost zabývající se výrobou a exportem produktů pro volný čas a volný čas. Vyrábíme a prodáváme hlavně skládací židle, skládací stoly, bodyboardy atd.

Stabilní spolupráce se zákazníky po celém světě

Navázali jsme stabilní obchodní vztahy se zákazníky ve více než 30 zemích a regionech, zejména v Evropě a Asii. Kromě toho jsou všichni naši zaměstnanci dobře vyškoleni v poskytování nejlepších služeb, aby se mohli neustále setkávat se zákazníky' požadavky.

Schopen zpracovávat objemové objednávky

Vítáme projekty OEM a nabízíme zaručený a kompletní poprodejní servis. Naše měsíční produkce je 50 000 jednotek.


Ukázková místnost

未命名OBJEDNACÍ PROCES

1. Poptávka - nabídka.
2. Potvrďte cenu, dodací lhůtu, umělecká díla, platební termín atd.
3. Naše prodeje zasílají fakturu Proforma.
4. Zákazník provede platbu za vklad a zašle nám bankovní potvrzení.
5. Počáteční fáze výroby - informujte klienty, že jsme dostali platbu, a provede vzorky podle vašeho požadavku, zašleme vám fotografie nebo vzorky, abychom získali váš souhlas. Po schválení informujeme, že zajistíme výrobu a informujeme o předpokládané době dodání.
6. Střední výroba - Odesíláme fotografie, abychom ukázali výrobní linku, ve které můžete vidět své výrobky. A znovu potvrzujeme předpokládanou dobu dodání.
7. Ukončit výrobu - zasíláme vám fotografie produktů a vzorků hromadné výroby ke schválení. Můžete také zajistit kontrolu třetí stranou.
8. Klienti provádějí platby za zůstatek a my dodáváme zboží. Můžeme také přijmout platební podmínky: Zůstatek proti kopii B / L nebo L / C při pohledu. Informujeme sledovací číslo a kontrolujeme stav klientů.
9. Objednávku lze říci „dokončit“, když zboží obdržíte a spokojíte se s ním.
10. Zpětná vazba týkající se kvality, služeb, zpětné vazby a návrhů trhu. Uděláme to lépe.Hot Tags: hliníkový skládací piknikový stůl a židle, Čína, výrobci, dodavatelé, ceník, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like