Naše historie

Zhejiang Hongxiang Yuncai výrobky pro volný čas Co., Ltd. byla založena v pobřežním městě Taizhou v roce 2002. Hongxiang se věnuje obchodování a výrobě různých druhů venkovního nábytku, jako jsou kempingové stoly a židle, plastový nábytek a dětské stoly a židle. Díky bohatým odrůdám, stabilní kvalitě, půvabnému tvaru a včasnému dodání si produkty Hongxiang získaly přízeň od klientů v Evropě, jihovýchodní Asii, Americe atd. Závody v Hongxiangu pokrývají 10 000 metrů čtverečních a ve společnosti pracuje asi 80 štábů. Ochranná známka HONGXIANG je úspěšně registrována ve více než deseti zemích, jako je Japonsko, Francie a Itálie.

工厂图.jpg

Naše továrna

Jako globální dodavatel ve výrobě nábytku, Zhejiang Hongxiang Yuncai Leisure Products Co., ltd. Zaměřuje se na zdokonalení technologie a výměny zařízení a v posledních letech odstranil řadu starých výrobních strojů zavedením moderních výrobních zařízení pro dosažení modernizace kvalifikované výroby. Hongxiang se vždy drží konceptu „inovace, kvality, služeb“ a absorbuje nové nápady s přísnou kontrolou kvality a všestranným sledováním služeb za účelem výroby vysoce kvalitních produktů.

未标题-13333.jpg

Náš produkt

Kempingové stoly a židle jsou sklopné, snadno a rychle sestavitelné, pohodlné na nošení, které jsou lehké, malé a nejlepší pro cestování a piknik. Plastový nábytek má vynikající kvalitu a jedinečný design, včetně řady patentů užitných vzorů a patentů na vnější design v domácích a evropských zemích. A dětské stoly a židle jsou barevné, roztomilé a vynikající. Kromě toho některé produkty prošly testem kvality SGS a LP.


Náš certifikát

Zhejiang Hongxiang Yuncai výrobky pro volný čas CO, ltd. splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu stanovené v přísném systému řízení kvality, jako jsou ISO9001, BSCI a Sedex.

未标题-156.jpg

Naše služba

Kromě našich stávajících produktů, Zhejiang Hongxiang Yuncai Leisure Products CO., Ltd. také mohou vyrábět výrobky podle výkresů nebo vzorků od našich zákazníků. U všech výrobků vybíráme plastové a hliníkové materiály s dobrým výkonem. Trváme na tom, aby existovala kvalita, vývoj podle druhů a řízení pomocí prestiže. Musíme být vaší správnou volbou.